Autorizovaný dealer motocyklů Ducati, Aprilia, Vespa, Piaggio

GTS

GTS 125 I.E. ABS       

Vespa GTS nemá na současném trhu konkurenci. Její motor se zdvihovým objemem 125 cm3 poskytuje nejvyšší výkon 22 k při 7500 min-1 a maximální točivý moment 22,3 N.m při pouhých 5000 min-1. Tím jsou zaručeny rychlé reakce na povely jezdce a obecně extrémně dobré výkonové parametry. Nejvýkonnější motor v celé produktové řadě Vespa je kombinován s kotoučovými brzdami vpředu a vzadu, jakož i se systémy ABS a ASR, aby byla zajištěna nejvyšší úroveň bezpečnosti jízdy.

Hmotnost: 148kg              Spotřeba: 2,4l                Max. rychlost: 103 km/h             Výška sedla: 79cm

 

GTS SUPER 125 4V ABS ASR   

Nová Vespa GTS Super 125 je symfonií elegance, praktičnosti a odolnosti. Její pohon zajišťuje motor s elektronicky řízeným vstřikováním, který poskytuje výjimečnou dynamiku a výrazně nižší spotřebu paliva.Černý rám propůjčuje modelu GTS Super ještě odhodlanější vzhled a kruhovému světlometu, který používá diody LED, stejně jako ostatní svítilny, „zamračený“ výraz.
Rovněž nová je elektricky poháněná kapalinová chladicí soustava ECS, která pracuje s nízkou spotřebou energie, čímž přispívá k úsporám paliva.
Nová Vespa GTS Super 125 je rychlá, energická a odhodlaná. Jízda je díky elektronicky řízenému vstřikování plynulá, ale také tichá a ekologická.

Hmotnost: 148kg              Spotřeba: 2,4l                Max. rychlost: 103 km/h             Výška sedla: 79cm

 

GTS SUPER NOTE 125    

Vespa GTS Super Notte má moderní technicky vyspělý čtyřdobý jednoválcový motor se 4 ventily, chlazením kapalinou a elektronicky řízeným vstřikováním paliva. Tento motor umožňuje svými mimořádně skvělými výkony okamžitou akceleraci. Vespa GTS Super Notte je díky tomu ideálním skútrem pro komfortní proplouvání městským provozem i pro cestování za hranice města.

Hmotnost: 148kg              Spotřeba: 2,4l                Max. rychlost: 103 km/h             Výška sedla: 79cm

 

GTS 125 I.E. ABS TOURING  –  

GTS Touring 125 je Vespa pro cestování na dlouhé vzdálenosti, nezaměnitelná díky chromovaným nosičům pro zavazadla.

Hmotnost: 148kg              Spotřeba: 2,4l                Max. rychlost: 103 km/h             Výška sedla: 79cm

 

GTS 300hpe  ABS ASR  –                      Tuto verzi si u nás můžete vyzkoušet !!!

Její motor se zdvihovým objemem 300 cm3 poskytuje nejvyšší výkon 22 k při 7500 min-1 a maximální točivý moment 22,3 N.m při pouhých 5000 min-1. Tím jsou zaručeny rychlé reakce na povely jezdce a obecně extrémně dobré výkonové parametry.
Nejvýkonnější motor v celé produktové řadě Vespa je kombinován s kotoučovými brzdami vpředu a vzadu, jakož i se systémy ABS a ASR, aby byla zajištěna nejvyšší úroveň bezpečnosti jízdy. Díky tomu je Vespa GTS ideální pro provoz ve velkém městě i pro cestování na dlouhé vzdálenosti

Hmotnost: 152kg              Spotřeba: 3,1l                Max. rychlost: 122 km/h             Výška sedla: 79cm

 

GTS 300 I.E. ABS TOURING  –   

 

GTS SUPER 300ie  ABS ASR  –   

Vespa GTS Super 300 s vyspělým designem a technikou je v pozoruhodné kolekci modelů značky Vespa novým ztělesněním „klasického sportovního“ skútru. Přestože je funkční i v těch nejmenších detailech, jako je například vstup USB v dvojité odkládací schránce za výklopnou deskou kapotáže, kryjící nohy jezdce, nezříká se svého „závodního“ ducha.
Nová dvoubarevná kola z lehké slitiny připomínají rozložitelná kola historických modelů a umocňují sportovní charakter 145. modelu v historii značky Vespa, společně s červenou pružinou předního zavěšení a novou přední mřížkou, u níž je obrysové světlo nahrazeno chromovanými prvky.
Skútr je na jedné straně vybaven moderním osvětlením LED, na druhé straně zůstává věrný kompletně analogovým přístrojům, které nabízejí v nejlepší závodní tradici přehledné grafické zpracování s bílými číslicemi na černém podkladě.

Hmotnost: 152kg              Spotřeba: 3,3l                Max. rychlost: 122 km/h             Výška sedla: 79cm

 

GTS SUPER SPORT 300ie  ABS ASR  – 

 

Jedinečný vzhled skútru Vespa se snoubí s noblesou, která je typická pro jachtařský svět.